Yeşil ortamların sorunsuz uyumu

Bizim ezeli rakibimiz belirli bir girişim değil, teknolojinin kendisi olmakla birlikte daha sürdürülebilir ve daha güzel bir dünyaya azami derecede katkıda bulunma hedefi doğrultusunda daha yeşil bir çevre kazandırmaktır.

Enerji tasarruflu asansör teknolojisi

Enerji tasarruflu asansör teknolojisini kapsamlı bir şekilde entegre eder.
Kalıcı mıknatıslı senkron ve dişlisiz çekiş makinesi
Enerji geri bildirim teknolojisi
LED aydınlatma sistemi
Asansör kabininde otomatik aydınlatma sistemi
Geri dönüşümlü ambalaj malzemeleri

Kalıcı mıknatıslı senkron ve dişlisiz çekiş makinesi

Geleneksel çekiş makinelerinin ağırlığın yarısı olan yeni nesil sabit mıknatıslı senkron çekişli makine küçük bir kütleye sahiptir. Kolay kurulum ile bakım gerektirmez. Enerji tasarrufu ve etkisi geleneksel olandan %40 daha fazladır.

Led aydınlatma sistemi

LED aydınlatma kaynağı uzun servis ömrüne sahiptir. Güç tüketiminin yaklaşık %35’ini azaltabilir. Işık geçirgenliği, güçlü ateşe dayanıklılığı ile cam yünü tavan malzemesi ile eşleşir. Bütün alanı yumuşak, ve zarif ışık kaynağı ile kaplar. Asansör kabininde otomatik aydınlatma sistemi

Asansör kabininde otomatik aydınlatma sistemi

Asansör uyku modundayken, kabin fanını ve aydınlatmayı otomatik olarak kapatır. Her ayrıntıda enerji ve güç tasarrufu sağlar. Asansör tarafından tüketilen gereksiz elektrik enerjisini önler.

Enerji geri bildirim teknolojisi

Enerji geri besleme teknolojisi DSP merkezi işlemci ve PWM (darbe genişlik modülasyonu) teknolojisini ile asansörde tam yükte aşağıya doğru hareket ve hafif yükte yukarı hareketinde, potansiyel enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürür. Elektrik şebekesine ve diğer güç ekipmanlarına geri besler. Asansör enerji tüketiminin %30’undan fazlasını azaltabilir.

763Görünüm

Yorumunuzu yazın.